Menu główne: Witamy wszystkich na naszej stronie! Partnerzy



Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Wcześœniejsze składy zespołu


Rok Szkolny 2012/2013
Grupa I
1. Bochenek Kinga
2. Bochenek Natalia
3. Grybośœ Elżbieta
4. Janus Daria
5. Kachniarz Martyna
6. Potoczek Dominika
7. Siedlarz Ewelina
8. Świerczek Natalia
9. Bochenek Dominik
10. Głód Michał
11. ŒHebda Jakub
12. Janus Bartłomiej
13. Janus Jakub
14. Krok Damian
15. Poręba Grzegorz
16. Siedlarz Michał

Grupa II
1. Bielak Natalia
2. Bielak Justyna
3. Góra Gabriela
4. Górka Anna
5. Janus Martyna
6. Janus Patrycja
7. Piwowar Julita
8. Poręba Agnieszka
9. Gryboś Szczepan
10.Pogwizd Kacper
11.Poręba Krsti
12.Potoczek Patrykan
13.Potoczek Szymon



Rok Szkolny 2011/2012

Grupa I
1. Głowacka Anna
2. Głowacka Natalia
3. Poręba Justyna
4. Ruchała Anna
5. Szczepaniak Paulina
6. Świgut Katarzyna
7. Janus Bartłomiej
8. Janus Robert
9. Ogorzałek Jakub
10. Pazgan Tomasz
11. Poęba Grzegorz
12. Warchoł Jakub


Grupa II
1. Bochenek Kinga
2. Bochenek Natalia
3. Gieniec Aleksandra
4. Grybośœ Elżbieta
5. Janus Daria
6. Janus Patrycja
7. Kachniarz Martyna
8. Potoczek Dominika
9. Siedlarz Ewelina
10. ŒŚwierczek Natalia
11. Bochenek Dominik
12. Głód Michał
13. Grybośœ Szczepan
14. Hebda Jakub
15. Janus Bartłomiej
16. Janus Jakub
17. Krok Damian
18. Poręba Grzegorz
19. Siedlarz Michał
20. Wojciechowski Darek



Wcześniejsze składy

Grupa III - rytmiczna której choreografem była pani Ewa Zygmunt:
1. Borkowska Beata
2. Borkowska Alina
3. Borkowska Edyta
4. Ruchała Anna
5. Warzecha Joanna
6. Stanek Natalia
7. Cempa Karolina
8. Gieniec Gabriela
9. Mróz Karolia
10. Biedrawa Paulina
11. Biedrawa Angelika
12. Poręba Aleksandra
13. Ogorzałek Filip
14. Janus Robert
15. Œwigut Patryk
16. Mróz Bartosz
17. Poręba Grzegorz
18. Stanek Marcin



Grupa II - śŒrednia grupa której choreografem był pan Roman Goryca:
1. Basiaga Karolina
2. Szczepaniak Karolina
3. Słaby Monika
4. Salabura Klementyna
5. Pogwizd Magdalena
6. Janus Katarzyna
7. Wygoda Małgorzata
8. Poręba Mariola
9. Borkowski Tomasz
10. Symela Dominik
11. Laskosz Piotr
12. Janisz Arkadiusz
13. Moroń Arkadiusz
14. Warzecha Grzegorz
15. Stanek Grzegorz



Grupa I - najstarsza grupa której choreografem był pan Roman Goryca:
1. Borkowska Justyna
2. Szczepaniak Sylwia
3. Indzińska Małgorzata
4. Pazgan Aleksandra
5. Poręba Marcelina
6. Głód Katarzyna
7. Bochenek Katarzyna
8. Jasińska Anna
9. Kruczek Sylwia
10. Poręba Małgorzata
11. Bochenek Krzysztof
12. Basiaga Łukasz
13. Kruczek Sebastian
14. Migacz Karol
15. Stanek Paweł
16. Basiaga Leszek
17. Góra Bartłomiej
18. Janisz Maksymilian


E-mail
Mystkowianie.net
Sponsorzy